27 in Himarë, Albania

Rreth Nesh

Amber includes blank pages so you can build all kinds of awesome stuff, like a maintenance mode page!

Kush jemi ne

Camping Kranea është një kamping i mrekullueshëm i vendosur në plazhin me rërë të bardhë të Livadhit pranë qytetit të Himarës në pjesën jugore të Shqipërisë.Vetëm disa hapa dhe bluja e thellë e detit është e gjitha jotja. Kampingu ndodhet 5 km nga qyteti i Himarës, ku mund të blini ose të hani në një nga restorantet e shumta me pamje nga deti dhe të shijoni ushqime Mesdhetare.
Ne ofrojmë gjithashtu disa udhëtime nëpër peizazhet e bukura dhe vendet historike të Shqipërisë. Jepen me qera shtëpi pushimi, karvan, tenda dhe SUV. Ne flasim Shqip, Anglisht, Gjermanisht, Greqisht dhe Italisht.

Kamping Kranea
Kamping Kranea

Më shumë rreth nesh…

Camping Kranea është një nga plazhet më të bukura në jugperëndim të Shqipërisë, në një vend ideal, dhe 75 km në jug të qytetit të Vlorës, rreth 30 km nga mali i Logarës gjithashtu është rreth 60 km në veri nga Butrinti antik dhe 15 km larg nga kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo. Camping Kranea ofron të gjitha lehtësitë që ju nevojiten dhe kjo sepse gjatë gjithë vitit ne shpenzojmë kohë për të mbajtur kampingun tonë të pastër, gjithashtu kujdesemi për gjelbërimin në të. Pemët zbukuruese të kombinuara me ullinj janë tenda natyrale për kampistët.

Ky është një nga plazhet më të pastra dhe më të bukura në jugperëndim të Shqipërisë.

Qëllimet tona

Plazhi i bukur, i cili është më shumë se 1500 metra i gjatë dhe 50 metra i gjerë dhe ndodhet pikërisht në kampingun tonë. Kombinimi i plazhit në Camping Kranea me ujë të pastër kristal dhe me rërë të bardhë do t’ju japë qetësinë që ju nevojitet në pushimet tuaja. Restoranti & bar është më i miri që mund të zgjidhni për tu çlodhur nga stresi i përditshëm. Ofrojm të gjitha lehtësitë dhe nevojat që mysafirët tanë kanë, gjithashtu ne kemi pjata absolutisht të shijshme të cilat mund t’i hani me çmime shumë të arsyeshme.

Duke qenë sistemi i integruar i Fikjes në ambiente e bën Camping Kranea më të sigurt.

Kamping Kranea

Përvoja e Kompanisë

People been here
People visit us
Try it out
Used our beach

Ekipi Ynë

denis
Denis
Pronari

Jo sa gjatë, por sa mirë keni jetuar është gjëja kryesore.

majola
Majola
Pronaria

Ti jeton vetëm njëherë, por nëqoftëse jeton siç duhet, njëherë është mjaftueshëm.

Në vitin 2024 do të jemi të hapur nga
01-04-2024 deri më 31-10-2024.

Na telefononi sot në: +355673122122

error: Content is protected !!